امروز: دوشنبه 7 خرداد 1403

شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی:

۱. دوره های آموزشی، در حال حاضر تنها در شهرستان ساری برگزار می گردد. همچنین محل برگزاری کلاس ها  متعاقبا اعلام میگردد . در برخی موارد برگزاری دوره های آموزشی به صورت خصوصی و یا به صورت عمومی به برخی استان های دیگر امکان پذیر است.
۲. دانش پژوهانی که به صورت گروهی در دوره های آموزشی ثبت نام نمایند می توانند از تخفیف ویژه استفاده نمایند.
۳. آموزشگاه های شهرستان های دیگر در صورت تمایل و داشتن امکانات لازم می توانند با ارسال درخواست کتبی پس از تایید امکانات و موقعیت آموزشگاه توسط نماینده ما، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با  ما تماس حاصل فرمایید.

۴. دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر، برق و ریاضی می توانند در هنگام ثبت نام از تخفیف ۱۰ درصدی شهریه دوره آموزشی جامع طراحی و برنامه نویسی وب و سایر دوره های مشابه استفاده نمایند.

نحوه ثبت نام و زمان تشکیل کلاس ها:
کلیه دانشجویان گرامی پس از بررسی ها و تماس های لازم با ما جهت بیان سوالات خود، در صورت تمایل برای ثبت نام،  فرم  ارزیابی را  دانلود و پس از تکمیل به آدرس پست الکترونیکی ذیل ارسال و یا میتوانید به آدرس مندرج در فرم مراجعه و تحویل مسئول ثبت نام نمایید.
در صورت مجاز بودن به شرکت در دوره  جامع آموزش طراحی سایت با شما تماس خواهیم گرفت.

دانشجویان می توانند از طریق تلفن یا پست الکترونیکی  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. درخواست ثبت نام خود را مطرح نمایند. کارشناسان  آموزش  پس از بررسی هر درخواست ، نحوه دریافت شهریه و در صورت لزوم تاریخ و ساعت شرکت در جلسه مشاوره پیش از شروع دوره آموزشی را برای داوطلب ارسال می نمایند. زمان تشکیل کلاس با هماهنگی داوطلب  پس از یک تا سه روز پس از ثبت نام قطعی خواهد بود. بدیهی است الویت تشکیل کلاس بر اساس زمان دریافت درخواست متقاضیان می باشد.
دانش پژوهان گرامی می توانند جهت مطرح نمودن هر گونه پرسش در رابطه با دوره های آموزشی و یا ثبت نام در دوره های مذکور  از طریق فرم تماس با ما  و یا مستقیماً با مدیر و کارشناس آموزش تماس حاصل فرمایند.
ارتباط با کارشناس آموزشی:09118635811  مهندس اکبری