امروز: چهارشنبه 3 مرداد 1403

دوره جامع آموزش فنون راه اندازی، مدیریت و پشتیبانی وب سایت بدون دانش برنامه نویسی : مربی دوره مهندس حسن اکبری

554 view (s)

شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی:

۱. دوره های آموزشی، در حال حاضر تنها در شهرستان ساری برگزار می گردد. همچنین محل برگزاری کلاس ها  متعاقبا اعلام میگردد . در برخی موارد برگزاری دوره های آموزشی به صورت خصوصی و یا به صورت عمومی به برخی استان های دیگر امکان پذیر است.
۲. دانش پژوهانی که به صورت گروهی در دوره های آموزشی ثبت نام نمایند می توانند از تخفیف ویژه استفاده نمایند.
۳. آموزشگاه های شهرستان های دیگر در صورت تمایل و داشتن امکانات لازم می توانند با ارسال درخواست کتبی پس از تایید امکانات و موقعیت آموزشگاه توسط نماینده ما، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با  ما تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب ...
1813 view (s)

سوالات متداول در مورد دوره های آموزش برنامه نویسی وب

 • آیا در دوره طراحی وب سایت یک نرم افزار خاص آموزش داده خواهد شد؟

  با توجه به اصول آموزشی استاندارد بر پایه اصول طراحی وب سایت در این دوره شما وابسته به نرم افزار خاصی نخواهید بود. در این دوره از نرم افزارها به عنوان وسیله ای برای انجام اهداف و خلاقیت ذهنیتان استفاده خواهید نمود . پس از پایان دوره می توانید نرم افزارهای متفاوتی را برای رسیدن به اهداف خود استفاده نمائید.

 • بازار کار برای یک طراح وب سایت چگونه است؟

  با توجه به رشد روز افزون استفاده از راهکارهای آنلاین در تبلیغات و بازاریابی ، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در زمینه طراحی وب سایت وجود دارد . در صورت تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی در این رشته داشته باشید . این حرفه یک شغل جهانی است و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید . این حرفه یکی از خلاق ترین و در عین حال پر تقاضا ترین مشاغل در دنیا است که در ایران نیز روند رو به رشدی را دارد .

 • آیا در دوره طراحی وب سایت برنامه نویسی با زبان های php و MySql نیز آموزش داده خواهد شد؟

  در این دوره علاوه بر اصول طراحی وب سایت با استفاده از HTML , CSS , JQuery و فتوشاپ، اصول بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو – SEO – و مباحث امنیت در وب و مطالب بسیار مفید و کاربردی دیگری را خواهید آموخت . گذراندن این دوره یک پیش نیاز جهت آموزش زبان برنامه نویسی محسوب خواهد شد و آشنایی با HTML , CSS برای شروع به یادگیری زبانهای برنامه نویسی تحت وب الزامیست. در این دوره علاوه بر مباحث ذکر شده دوره php , mysql را هم نیز خواهید آموخت.

 • آیا طراحی وب سایت با برنامه نویسی وب سایت متفاوت است؟

  فعالیت در زمینه وب سایت می تواند به چند شاخه ، طراحی وب سایت ، برنامه نویسی وب سایت و بازاریابی و بهینه سازی وب سایت تقسیم شود .

  با گذراندن این دوره شما می توانید در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت به خوبی فعالیت کنید . برنامه نویسی وب سایت یک شاخه مجزا از طراحی وب سایت می باشد و دانشجو برای یادگیری آن باید دوره های متفاوت دیگری را بگذراند.

  یک طراح وب سایت وظیفه پیاده سازی ساختار سایت با استفاده از HTML , CSS , JQuery ، فتوشاپ رعایت اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو، چینش و دسترسی پذیری سایت و دسته بندی و تهیه متون مناسب را در یک تیم توسعه وب سایت بر عهده خواهد داشت . یک تیم توسعه وب سایت به صورت پیش فرض شامل برنامه نویس تحت وب و یک طراح وب سایت است .

  تقسیم بندی وظایف و شاخه ها در توسعه یک وب سایت و کار گروهی می تواند تاثیر چشم گیرمثبتی در کیفیت کار داشته باشد . شیوه کار در شرکتهای معتبر طراحی وب سایت به صورت گروهی برنامه ریزی شده است و یک طراح وب سایت و یا برنامه نویس تحت وب وظایف متفاوتی در توسعه یک وب سایت در قالب یک کار گروهی دارند

 • شهریه دوره آموزشی چقدر است و نحوه دریافت آن به چه صورت میباشد؟

  هزینه ثبت نام دوره آموزش پیشرفته طراحی سایت مبلغ یک میلیون تومان می باشد. که متقاضی پس از مجاز شدن به شرکت در  این دوره فرم ثبت نام را دریافت و در ابتدای هر 20 جلسه مبلغ 500/000  تومان پرداخت مینماید.

  لازم به ذکر است این دوره آموزشی یک دوره کاملا علمی و کاربردی و خصوصی بوده و هیچگونه مدرکی به دانشجویان اعطا نخواهد شد. و شرکت کنندگان در این دوره تا شش ماه از خدمات پشتیبانی کارشناس وب بطور رایگان بهره مند خواهند شد و در صورت هرگونه مشکل در پروژه ها  و طراحی سایت های سفارش گرفته شده  و حتی مباحث امنیتی وب سایت میتوانند با مراجعه به  ما از خدمات رایگان بهره مند گردند.

  علاوه بر آن در این دوره بسیاری از  سورس ها و برنامه های بسیار کاربردی و با ارزش بصورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد. و همچنین شرکت کنندگان میتوانند هر ماه از خدمات رایگانی که از طریق همین وب سایت داده میشود و فقط مخصوص دانشجویان این دوره است استفاده و منابع طراحی خود را ازین سایت در یافت نمایند و سرعت کار و طراحی خود را بالا ببرند.

 • آیا به نظر شما مبلغ شهریه دوره آموزش زیاد نیست و یا مدت دوره آموزشی نسبت به سرفصلهای دوره کم نمی باشد؟

  بسیار کسانی به ما مراجعه کرده اند و گفته اند در دوره های مختلف آموزش وب در سایر آموزشگاهها شرکت کرده ولی چیزی جز مسائل پیش پا افتاده و مبتدی نصیبشان نشده است. به ایشان گفتم آیا قبل از شرکت در دوره ،در مورد مربی تحقیق کرده اید؟ مسلما مربی که رزومه قوی در زمینه وب ندارد و حتی یک وب سایت هم طراحی و راه اندازی نکرده است و یا خودش هم سایتی ندارد و تنها به مدرک علمی اکتفا کرده آیا می شود بیشتر از این انتظار داشت.

  نکته دوم : آنچه مهم است اینست که یک فرد باتجربه هم تمامی نکات مهم و تکنیکهای وب را  که طی سالیان زیاد با مشقت بسیار کسب کرده آموزش نمیدهد.

  نکته سوم : انچه مسلم است اینست که در این دوره بیشتر ار آنچه هزینه می کنید بدست خواهید آورد. سورسهایی که به شرکت کنندگان داده خواهد شد معادل نیمی از مبلغ شهریه می باشد. همچنین حداقل چیزی که در این دوره بدست می آورید ایجاد یک وب سایت شخصی است که با دست خودتان طراحی ، برنامه نویسی و راه اندازی کرده اید. در صورتی که در بازار هزینه  راه اندازی یک وب سایت شخصی توسط یک برنامه نویس حرفه ای حداقل معادل 800.000 تومان می باشد. شاید کسانی باشند که با مبلغی ناچیز طراحی کنند اما آنچه که مهم است اینست که سایت امنیت لازم را ندارد و یا بسیار مبتدی می باشد.

  در پاسخ به این سوال که آیا مدت آموزش نسبت به سرفصل دوره کوتاه نیست باید گفته شود:

  از آنجایی که در این دوره تکنیکها و راه های میانبر و یا بطور عامیانه فوت کوزه گری آموزش داده خواهد شد و از دانش پژوه هم تعهد خواهیم گرفت که تمرینات دوره را به درستی انجام دهد و تلاش خود را مضاعف نماید، و شش ماه پشتیبانی مربی در صورت هر گونه مشکل و یا سوال و یا مسائل دیگر، می توان امید داشت که دانش پژوه بتواند دوره را با موفقیت طی کرده و هدف ما برای ایجاد اشتغال برای جوانان  محقق گردد.

  .

 

 

 

876 view (s)

با گسترش روز افزون اینترنت و کاربرد هر چه بیشتر سایت های اینترنتی و نرم افزار های تحت وب، شمار علاقه مندان طراحی و پیاده سازی نرم افزار های مذکور نیز در حال افزایش است. همچنین آشنایی هر چه بیشتر صاحبان مشاغل، کالا و خدمات و سایر افراد جامعه با کاربرد ها و فواید وب سایت ها به ویژه نقش آن ها در رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، هنری، ورزشی، سیاسی و غیره باعث افزایش چشمگیر تقاضا برای سفارش و خرید سایت های اینترنتی شده است. این امر به نوبه خود منجر به بوجود آمدن بازار مناسب و پر رونقی برای طراحان و برنامه نویسان نرم افزار های تحت وب شده است که روز به روز نیز در حال گسترش می باشد.


از این رو پرتو سیستم خزر، اقدام به برگزاری دوره جامع آموزش طراحی وب می نماید. این دوره که بدون شک جامع ترین دوره آموزش طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب در کل کشور می باشد به گونه ای برنامه ریزی و تدوین شده است که دانش پژوهان تنها با شرکت در این دوره جامع به خوبی قادر به طراحی، پیاده سازی و مدیریت پروژه های تحت وب بسیار پیشرفته و حرفه ای خواهند بود.
از آنجا که هدف نهایی دوره جامع آموزش طراحی وب آماده سازی واقعی و کامل دانش پژوهان برای طراحی، برنامه نویسی، مدیریت و اجرای پروژه های تحت وب پیشرفته و حرفه ای است، لذا دانش پژوهان می توانند پیش از شروع دوره ضمن مشورت با کارشناسان و مربی دوره، سفارش یک پروژه تحت وب را بپذیرند تا در طول دوره جامع با انجام این پروژه با استفاده از راهنمایی های استاد، به خوبی و به صورت عملی با چگونگی مدیریت و اجرای یک پروژه پیشرفته تحت وب آشنا شوند. چنانچه دانش پژوهان سفارشی جهت انجام پروژه تحت وب دریافت نکرده باشند، در طول دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی یک وب سایت شخصی برای خودشان به عنوان تمرین به آنان واگذار خواهد شد. علاوه بر این پروژه ها جهت آشنایی عملی دانش پژوهان با مباحث تدریس شده و تثبیت مطالب هر مرحله از ارائه مباحث همراه با انجام پروژه ها و تمرین های عملی کوچک و بزرگ خواهد بود.
در پایان دوره جهت قرار دادن پروژه انجام شده توسط دانش پژوه بر روی اینترنت، Domain مورد نظر دانش پژوه توسط خود مربی دوره ثبت و به صورت رایگان در اختیار وی قرار می گیرد. و دانشجو میتواند وب سایت خود را خودش راه اندازی نماید.
در ابتدای دوره آموزشی کلیه نرم افزار های مورد نیاز جهت طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب به صورت رایگان در اختیار دانش پژوهان قرار می گیرد.
جهت تثبیت مطالب ارائه شده چنانچه لازم باشد، کتاب ها، جزوات و فیلم های آموزشی تهیه شده به صورت رایگان در اختیار دانش پژوهان عزیز قرار خواهد گرفت.
تا حد امکان برنامه تشکیل کلاس های آموزشی با برنامه زمانی دانش پژوهان تنظیم خواهد شد. بدیهی است در این مورد دانش پژوهانی که زودتر ثبت نام نموده اند در اولویت خواهند بود.
شرکت کنندگان در هر دوره آموزشی از تخفیف ویژه برای شرکت در سایر دوره های آموزشی برخوردار خواهند بود. به ویژه شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش طراحی وب از ۱۰ ٪ تخفیف برای شرکت در سایر دوره ها برخوردار می شوند.
در صورت لزوم پس از پایان هر دوره آموزشی از دانش پژوهان برتر به صورت قراردادی یا پروژه ای دعوت به همکاری خواهد شد.
دوره جامع آموزش طراحی وب شامل تمامی دوره های مورد نیاز جهت کسب مهارت های لازم در طراحی، برنامه نویسی، مدیریت و اجرای پروژه های تحت وب می باشد. اگر چه توصیه می شود جهت گذراندن پیش نیاز های لازم و نیز آموزش گام به گام دانش پژوهان در دوره جامع آموزش طراحی وب، شرکت نمایند اما امکان شرکت در یک یا چند زیر دوره از دوره جامع نیز وجود دارد.
کلیه دانش پژوهان لازم است پیش از تشکیل پرونده و ثبت نام قطعی در دوره های آموزشی جلسه مشاوره با کارشناس آموزش را بگذرانند. شرکت در این جلسه مشاوره جهت تعیین سطح علمی دانش پژوه، برنامه ریزی آموزشی و تعیین پیش نیاز ها جهت تضمین موفقیت در دوره آموزشی الزامی می باشد. بدیهی است برنامه ریزی برای دانش پژوهان تا حد امکان بر اساس سطح علمی آنان صورت می گیرد.
به دلیل تضمینی بودن دوره آموزشی، مربی تا شش ماه دانش پژوهان را بصورت رایگان پشتیبانی و در انجام پروژه یاری مینماید.

728 view (s)